Tanári fogadóórák

Kérjük a Kedves Szülőket, hogy előzetes egyeztetés alapján jöjjenek a délelőtti tanári fogadóórákra.
 
Tanári egyéni  fogadóórák 2021 2022 

 
 
   
Fogadóóra időpontok
2021/2022-es tanév
   
   
Név Fogadóóra időpontja
Barlay Bence csütörtök 2. óra
Kováts Beatrix hétfő 5. óra
Lőrincz Éva szerda 2. óra
Turócziné Pesty Ágnes szerda 4. óra
Ambrus Noémi  
Antalné Rakonczás Éva péntek 2. óra
Bartók Kinga hétfő 4. óra
Berzsenyi Eszter kedd 1. óra
Bobok Csilla hétfő 3. óra
Bocska Ágnes kedd 4. óra
Börcsök Endre csütörtök 5. óra
Brunczvik Tímea szerda 6. óra
Csizy Judit szerda 6. óra
Csombó Emese szerda 5. óra
dr. Eigner Judit  
Ellenriederné Molnár Éva péntek 4. óra
Fábián Attila hétfő 5. óra
Fábián Eszter csütörtök 4. óra
dr. Fancsovitsné Bőjtös Zsuzsanna  kedd 4. óra
Flórián Rita kedd 3. óra
Gálné Babos Fruzsina  
dr. Gálné Palágyi Erzsébet  
Gerencsér Borbála csütörtök 6. óra
dr. Gianone András hétfő 4. óra
Gruber Ildikó kedd 3. óra
Horváth Sarolta szerda 4. óra
Horváth Zoltán hétfő 2. óra
dr. Kemény Gáborné csütörtök 2. óra
Kiss Bettina kedd 4. óra
Klemencz Zsuzsanna hétfő 8. óra
Kolek István kedd 2. óra
Kollár Andrea csütörtök 3. óra
Kollárné Michelberger Ágnes hétfő 3. óra
Konrádné Papp Orsolya  
Kotschyné Bellosevich Anna Mária csütörtök 3. óra
Kovács Anett péntek 3. óra
dr. Kovács Örs csütörtök 3. óra
Kőszeghyné Keresztes Éva péntek 4. óra
Kudari Enikő péntek 4. óra
Lakatos Máté hétfő 2. óra
Marsai Csaba hétfő 3. óra
Martin Dóra szerda 2. óra
Matolcsy Erzsébet kedd 3. óra
dr. Meszéna Zsoltné péntek 7. óra
Mudri Mária szerda 3. óra
Nagy Bence Lajos szerda 2. óra
Náray-Szabó Ágnes kedd 3. óra
Nényei Pál kedd 5. óra
Olajos Balázs szerda 5. óra
Ónodi-Szabó Krisztina szerda 5. óra
Perczel Tamás csütörtök 5. óra
Ráczné Dremmel Nóra hétfő 5. óra
Rauscherné Horváth Gyöngy hétfő 4. óra
Rimóczi Anna szerda 2. óra
Rixer Orsolya hétfő 3. óra
Rubovszky Péter csütörtök 2. óra
Schulek Dávid hétfő 4. óra
Sepp-Wirnhardt Júlia szerda 2. óra
Skublicsné Kerényi Csilla hétfő 5. óra
Szalay Gabriella hétfő 5. óra
Szalay József  
Szijártó Márton hétfő 3. óra
Szijártó Mátyás kedd 5. óra
Szőnyi Gergely péntek 4. óra
Takó Géza József hétfő 4. óra
dr. Tatárné Tar Judit szerda 3. óra
dr. Takács Szilvia kedd 2. óra
Tengelyné Kovács Andrea szerda 4. óra
Topolovszki Ildikó kedd 3. óra
Törő Norbert kedd 4. óra
Török Csaba csütörtök 4. óra
Uhlmann Györgyi csütörtök 3. óra
Valaczka Andrásné hétfő 4. óra
Várday Gergely szerda 2. óra
Vas Zoltán csütörtök 4. óra
Vasdinnyey Miklós szerda 3. óra
Vörös Regina hétfő 3. óra
Wendler Andrea hétfő 5. óra