Öregdiák Te Deum

Öregdiák Te Deum
 Öregdiák Te Deum, 2026. június 28., vasárnap 18 órás szentmise és utána piknik 
 


 
Idén 2. alkalommal ünnepeljük együtt a tanév végét és egyben az 1922-ben alapított diákszövetség születésnapját is!

A 18 órakor kezdődő szentmisén, melyet Szkaliczki Örs O. Cist. atya mutat be, együtt imádkozunk élő és elhunyt diáktársainkért, majd pár lépésnyire a templomtól, a Brenner János-szobor tövében kötetlen együttléttel folytatjuk összejövetelünket.

Az eseményen találkozhatsz régi diáktársaiddal, valamint ciszterci szerzetesekkel is. Itt lesz velünk János atya is, alias John Bayer O. Cist. Dallasból, aki jelenleg Magyarországon él, rendíthetetlen kitartással tanulja a nyelvünket, az esemény keretében pedig bemutatja számunkra az Ardere Társaságot, melybe szeretettel hív minket is!

Ha szívesen énekelnél a szentmisén az alkalmi öregdiák kórusban, írj egy e-mailt Nemes Marcsinak! (nemesma@gmail.com)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2026.06.25