OKTV eredmények 2013-

OKTV EREDMÉNYEK 2013-2014-2015-2016

 

2016/2017

 
 

Művészettörténet OKTV

Váczi Mária Borbála (12.b) 3. helyezett
Felkészítő tanár: Szalay József

 

Francia nyelv OKTV

Vadon Bernadett (12.a) 23. helyezett
Felkészítő tanár: dr. Gianone András

 

Latin nyelv OKTV

Szabó Zalán (10.c) 28. helyezett
Felkészítő tanár: Kudari Enikő

Barta Luca (11.b) 30. helyezett
Felkészítő tanár: Kudari Enikő

 

Német nyelv OKTV

Román Zsófia (12.d) 32. helyezett
Felkészítő tanár: Endrődi Szabolcs

 

Informatika OKTV

Uzonyi Ákos (11.a) 41. helyezett
Felkészítő tanár: Míg Orsolya

 

Biológia OKTV

Bőr Angéla (12.b) 47. helyezett
Felkészítő tanár: Perczel Tamás

 

Irinyi János Országos Kémiaverseny döntője (kis OKTV)

Debrei Márton (10.a) 26. helyezett lett

Felkészítő tanáruk: Thuróczy Éva

 

 

2015/2016

Biológia OKTV

Czoma Flóra (12.b) 24. helyezett (felkészítő tanár dr. Tatárné Tar Judit)

 

Fizika OKTV

Kasza Bence (12.b) 4. helyezett (felkészítő tanár Sarkadi Tamás)

 

Német OKTV

Román Zsófia (11.d) 18. helyezett (felkészítő tanár Endrődi Szabolcs)

 

Latin OKTV

Kalabay Márton (12.a) 19. helyezett (felkészítő tanár Paksy Nóra)

Simon Zsuzsanna (10.a) 24. helyezett (felkészítő tanár Kudari Enikő)

Thuránszky Barnabás (10.a) 30. helyezett (felkészítő tanár Kudari Enikő)

Barta Luca (10.b) 34. helyezett

 

Művészettörténet OKTV

Fábry Anna (12.b) 11. helyezett (felkészítő tanár Szalay József)

 

Angol kis OKTV

Országos Általános Iskolai Tanulmányi verseny angol nyelv

Éry Botond Medárd (8.a) 3. helyezett (felkészítő tanár: Ónodi Szabó Krisztina)

 

Német kis OKTV - Országos Általános Iskolai Tanulmányi verseny német nyelv

Tóth Imola (8.b) 13. helyezett (felkészítő tanár: Marsai Csaba)

 

Történelem kis OKTV - Savaria Országos Történelem Verseny

Görög Álmos (9.c) 3. helyezett (felkészítő tanár: Kovács Örs)

 

2014/2015

 

LATIN OKTV-döntő

3. helyezés: Szkiba Zsófia (11.c) felkészítő tanár: Kudari Enikő
9. helyezés: Kalabay Márton (11.a) felkészítő tanár: Paksy Nóra
18. helyezés: Czoma Flóra (11.b) felkészítő tanár: Kudari Enikő

 

ANGOL OKTV-döntő 

4. helyezés: Csizmadia Benedek (11.b) felkészítő tanár: Kováts Beatrix

 

FIZIKA OKTV-döntő

11. helyezés: Kasza Bence (11.b) felkészítő tanár: Szegeczky Tibor

BIOLÓGIA OKTV-döntő

32. helyezés: Madarász Botond (11.b) felkészítő tanár: Tatárné Tar Judit

kisoktv-k:

 

ANGOL KIS OKTV

 13. helyezés: Szórády Gergő (8.b) felkészítő tanár: Mészáros Éva

 

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny (kis OKTV) döntő

11. helyezés: Uzonyi Ákos (9.a) felkészítő tanára: Csizy Judit

 

2013/2014

 

A magyar OKTV-n

7. helyezett: Kállay Mária (12.a) (felkészítő tanárok: Szendrődy Dorottya és Posta István)

 

A latin OKTV-n

18. helyezett: Tusor Anna (11.b), (felkészítő tanár: Kudari Enikő)

19. helyezett: Szkiba Zsófia (10.c), (felkészítő tanár: Kudari Enikő)

23. helyezett: Kalabay Márton (10.a), (felkészítő tanár: Paksy Nóra)

25. helyezett: Czoma Flóra (10.b), (felkészítő tanár: Kudari Enikő)

 

Az olasz OKTV-n

18. helyezett: Gaál Kinga(12.b) (felkészítő tanára: Ortutay Romola)

 

A rajz OKTV-n

18. helyezett:  Sallai Csenge (11.b). (felkészítő tanár: Szalay József)

 

 

2012 2013

 

    Olasz OKTV

Bonyhády Marcell (12.b) 2. hely
Somogyi Ágnes (12.b) 16. hely, felkészítő tanáruk Ortutay Romola

 

Magyar irodalom OKTV

Kosik Zsófia (12.a) 16. hely, felkészítő tanára Mudri Mária

Művészettörténet OKTV

 Szalay Blanka (12.c,) 6. hely,  felkészítő tanár: Szalay József 

 

Latin OKTV 

 Magyary Anna (11.a) 28. hely, felkészítő tanára Illyés Erika 

 

Biológia OKTV

 Koppány Lili( 12.c) 21. hely, felkészítő tanár: Perczel Tamás

 Kosik Zsófia (12.a) 38. hely, felkészítő tanáruk: Perczel Tamás és Lebbenszki Éva